takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Haber Detayı
19 Temmuz 2021 - Pazartesi 13:51
 
CESUR ÖZEL GÜVENLİK’TEN KURBAN BAYRAMI MESAJI,
GÜNDEM Haberi
CESUR ÖZEL GÜVENLİK’TEN KURBAN BAYRAMI MESAJI,

Cesur Özel Güvenlik Kurban Bayramı dolaysıyla mesaj yayımladı,

 

 

2006 yılından beri, dürüst, samimi ve Profesyonel ekip anlayışı ile hizmet kalitesini yükselterek hizmetlerini sürdüren Cesur Özel Güvenlik Firması, Şanlıurfa başta olmak üzere bütün bölgelerde özel güvenlik hizmetlerini sürdürmektedir.

 

 

Müşteri odaklı,7/24 hizmet anlayışıyla Müşterilerine,

 

’Siz İşinizi Yaparken Biz Güvenliğinizi Sağlıyoruz’’ sloganı ile hizmetlerini sürdürmektedir.Kurban Bayramının huzur ve güven içerisinde geçirilmesi amacıyla,Cesur Özel Güvenlik Hiz.Ltd.Şti. Yönetimi mesajında, Hizmet verdiğimiz tüm projelerimizde, Ülkemizde ve bölgemizde varlığını sürdüren gizli tehlike olarak adlandırdığımız Korona Virüs nedeniyle gerekli tüm tedbirleri almış bulunmaktayız.

 

 

Bayramda yapacağımız ziyaretlerimizde sosyal mesafe kurallarını. Maske takılmasını ve hijyen kurallarına uyulması hususunda gerekli hassasiyet gösterilmelidir Dostluğu, sevgiyi, hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz. Başta, Özel Güvenlik Hizmetlerini yaptığımız bizler için değeri paha biçilmez olan kurum ve kuruluşların, Çalışanlarımızın ve Tüm Halkımızın Kurban Bayramını tebrik eder.Hayırlara vesile olmasını dileriz.

 

Kaynak: Editör: urfasiyaset
Etiketler: CESUR, ÖZEL, GÜVENLİK’TEN, KURBAN, BAYRAMI, MESAJI,,
Yorumlar
Haber Yazılımı