takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Haber Detayı
28 Mart 2024 - Perşembe 11:44
 
5 BÜYÜKŞEHİRİ ALACAĞIZ
SİYASET Haberi
5 BÜYÜKŞEHİRİ ALACAĞIZ

CHP lideri Özel'den iddialı çıkış: Bu 5 büyükşehri alacağız.

 

Ellerindeki 11 büyükşehrin üstüne Bursa, Balıkesir, Manisa, Denizli ve Trabzon'u ekleyeceklerini ifade eden CHP lideri Özgür Özel, "Giresun'u Sinop'u kazanacağız. Afyon ve Uşak'ı yan yana kazanacağız. Kütahya'nın da çok büyük bir sürpriz potansiyeli var" dedi.

 

 

Yerel seçimler için son düzlüğe girilirken Halk TV ekranlarında İsmail Küçükkaya'nın konuğu olan CHP Genel Başkanı Özgür Özel iddialı değerlendirmelerde bulundu.

 

 

5 BÜYÜKŞEHİR İÇİN İDDİALI KONUŞTU

11 büyükşehrin üstüne 5 büyükşehri daha ekleyeceklerini ifade eden Özel, "Bir kere Bursa, Balıkesir, Manisa ve Denizli'nin dördünü de alsak şaşırmam. Giresun'u Sinop'u kazanacağız ve Trabzon'un merkezini kazanacağız. Afyon ve Uşak'ı yan yana kazanacağız. Kütahya'nın da çok büyük bir sürpriz potansiyeli var" dedi.

 

 

"HER ANKET BİR ÖNCEKİNDEN İYİ GELDİ"

Sonucu en çok merak edilen İstanbul seçimlerine de değinen Özel, "Her anket bir öncekinden Ekrem Başkan için iyi geldi. Öyle olunca trend hep yukarıya doğru gitti. İddialı bir şey söylemiyim ama şunu söyleyeyim, hani haksızlığa uğradı ikinci seçim oldu ya ben ikinci seçimdeki farkı artıracağını bekliyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: (SD) - Sondakika Editör: urfasiyaset
Etiketler: 5, BÜYÜKŞEHİRİ, ALACAĞIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı