takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Haber Detayı
04 Haziran 2022 - Cumartesi 16:46
 
Büyükşehir Park Çalışmalarına Hız Verdi
URFA Haberi
Büyükşehir  Park Çalışmalarına Hız Verdi

Şanlıurfa Büyükşehir’den Yanal Oba Mahallesinde Park Çalışması

 

 

Şanlıurfa kent merkezi ve ilçelere yeşil alanlar ve parklar kazandıran Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Suruç İlçesine bağlı Yanal Oba Mahallesinde Park çalışmasını sürdürüyor.

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kent genelinde yeşil alan ve park çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Tüm ilçelere adil bir şekilde hizmet götüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Suruç İlçesine bağlı Yanal Oba Mahallesinde Park yapım çalışmasına başladı.

 

 

2 bin 350 metrekare alan üzerinde yapılacak olan Park’ta zemin sağlamlaştırma çalışmasını tamamlayan ekipler alanda çevre düzenlemesi yapıyor. Mahalleye büyük bir park kazandıracak olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin çalışmasıyla vatandaşlar, yaz mevsiminde rahat ve güvenli bir ortamda piknik yapma şansını yakalayacak.

 

 

Yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, kamelya ve bankların yer alacağı Park çalışması en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.

Kaynak: Editör: urfasiyaset
Etiketler: Büyükşehir, , Park, Çalışmalarına, Hız, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı