takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Haber Detayı
04 Haziran 2022 - Cumartesi 15:08
 
Eğer AKP olmasaydı…
SİYASET Haberi
Eğer AKP olmasaydı…

Eski AKP’li vekil Erdoğan’ı fena bozdu: Eğer AKP olmasaydı…

 

 

AK Parti eski milletvekili Turhan Çömez bugünkü milli gelir sözleri üzerinden Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı fena bozdu.

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir dönem doktorluğunu da yapmış olan 22'nci Dönem AKP Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Gezi olmasaydı milli gelir 1,5 trilyon dolardı.” Sözlerine ince bir gönderme yaptı.

 

 

“GEZİ OLAYLARI OLMASAYDI MİLLİ GELİR 1.5 TRİLYON DOLAR OLACAKTI”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisi AKP'nin Ankara'daki toplantısında konuştu, Erdoğan konuşması sırasında ,ekonomik durumdan Gezi parkı eylemlerinş sorumlu tutarken ““Gezi olayları olmasaydı 1,5 trilyon doları bulan bir milli gelirle çok farklı bir yerde olacaktık” diye konuştu

 

 

AKP OLMASAYDI MİLLİ GELİR MİLLİ GELİR İKİ KATIYDI

Turhan Çömez sosyal medya üzerinden AKP’ye yönelik sert muhalefetine devam ederken Erdoğan’ın Gezi parkı olayları ile milli gelir seviyesini birleştirmesine tepki gösterdi. Twitter üzerinden Erdoğan’ı Gezi parkıyla ilgili “Gezi olmasaydı milli gelir 1,5 trilyon dolardı.” iddiasını paylaşan Çömez “AKP olmasaydı milli gelir bunun iki katıydı…” karşılığını verdi.

Kaynak: (MG) - Milli Gazete Editör: urfasiyaset
Etiketler: Eğer, AKP, olmasaydı…,
Yorumlar
Haber Yazılımı