takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Haber Detayı
10 Şubat 2021 - Çarşamba 17:23
 
İhtiyaç Sahibi Ailelere Sürpriz Destek
YAŞAM Haberi
İhtiyaç Sahibi Ailelere Sürpriz Destek

Şanlıurfada İhtiyaç Sahibi Ailelere Sürpriz Destek
 
Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in eşi Gülhan Erin hanımefendinin mahalle gezileri kapsamında tespit ettiği yetimleri olan yoksul ailelerin yüzü, gece evlerine gelen yardım malzemeleriyle güldü.
 
 
 

Çeşitli vesilelerle ziyaret ettiği farklı mahallelerde konuk olduğu yetim ailelerinin ev ortamına şahit olan ve kendisine iletilen talepleri yerine getirmek için gayret eden Gülhan Erin, önceki gün bazı aileleri Şanlıurfa Valiliği Açık Kapı Şube Müdürlüğü ile birlikte ziyaret etti.
 
 
 
 

Yetimleri ve engelli çocukları olan ailelerin ihtiyaçlarının belirlenmesini sağlayan Erin’in çalışmalarıyla, tespit edilen ailelere Açık Kapı Müdürlüğü aracılığıyla farklı sivil toplum kuruluşlarının desteğiyle halı, kilim, yatak, battaniye gibi ev eşyaları, hijyen setleri, giyim ve gıda alışveriş kartları temin edildi.
 
 
 

Temin edilen ev eşyaları ve diğer yardım malzemeleri, yardımda bulunulan ailelerin rencide olmamaları için gece saatlerinde sivil araçlarla ailelere teslim edildi.
 
 
 
 

Gecenin bir vaktinde çalan kapılarını açan aileler, ihtiyaçlarını gideren Gülhan Erin’e ve emeği geçenlere teşekkür ettiler. 
Kaynak: Editör: urfasiyaset
Etiketler: İhtiyaç, Sahibi, Ailelere, Sürpriz, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı