takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Haber Detayı
06 Temmuz 2018 - Cuma 16:05
 
Siverek Belediyesi’den Bayanlara Takoran Gezsi
TURİZM Haberi
Siverek Belediyesi’den  Bayanlara Takoran Gezsi

Siverek Belediyesi Kadın ve Aile hizmetleri müdürlüğü  tarafından Siverekli bayanlara gemiyle Takoran gezisi düzenlendi, bayanlar, gezide doyasıya eğlendi.

 

Nissibi köprüsü yanı başında belediyeye ait gemiyle yaklaşık 350 Siverekli Bayan Takoran Vadisinin keşf edilmemiş doğal güzelliklerine hayran kaldı.

 

Bayanlara düzenlenen gezi programına katılan Belediye Başkan Vekili Hamdi Hatipoğlu şunları söyledi;

 

“Siverek’in kenar mahallelerinde yaşayan bayan kardeşlerimiz özellikle bu güne kadar burayı görme imkânı bulmayan Takoran’ın doğal güzellikleri ile sizleri tanıştırmak istedik, amacımız Siverek’in güzelliklerini belediyemiz tarafından düzenlenen ücretsiz turlarla siz değerli halkımıza tanıtmak ve yaymaktır. Burada kısa süre önce yapımına başladığımız 60 bin metrekare alan üzerinde kurduğumuz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın isminin verildiği mesire alanımız kısa süre sonra açılışı yapılacaktır. Kadın destek merkezilerinin sayısını arttırarak siz değerli kadın kardeşlerimizi daha eğitimli, daha bilinçli ve iş ve eğitim alanında onları eğitmek ve onlara yardımcı olmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.”

 

Sema Terkoğlu; “Başkanımıza teşekkür ediyorum buraları ilk defa görüyorum ve çok beğendim annemle geldik ve gezme imkânı bulduk bu imkânı sağlayan Belediye Başkanımız Resul Yılmaz’a teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Bayanlara yönelik ilk defa böyle kapsamlı bir gezi düzenlendiğini belirten Baran İlhan; “İlk defa bu güzellikleri görüyorum, bayanlarla gezerek doyasıya eğlendik.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Siverek, Belediyesi’den, , Bayanlara, Takoran, Gezsi,
Yorumlar
Haber Yazılımı