takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Haber Detayı
27 Nisan 2022 - Çarşamba 16:37
 
ŞASGED, Kadir Gecesi Dolayısıyla Mesaj Yayımladı
URFA Haberi
ŞASGED, Kadir Gecesi Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

ŞASGED Başkanı H.Murat ÖZAKINCI, Mesajında, her geçen gün büyüyen, gelişen Peygamberler Şehri ve GAP’ın Başkenti Şanlı Şehrimiz, Şanlıurfa’da Birlik ve beraberliğimizi, karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörü duygularıyla pekiştiren, “Mübarek Kandil Gecesine ulaşmış bulunuyoruz.

 

 

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi hepimiz için bir kurtuluşun bir mağfiretin kapılarını açmaktadır. Bu gece meleklerin yeryüzüne indiği kalplerin Allah aşkıyla çarptığı mübarek bir gecedir. Bizleri bu topraklarda özgür bir millet olarak yaşatan kutlu değerlerimizin yeniden gündeme geldiği bu gecede kalplerimizi birbirine ısındıran Allah’ın huzurunda diz çöküp ondan af diliyoruz. Biliyoruz ki o Allah merhametlilerin en merhametlisi ve affedenlerin en güzelidir.

 

 

Ramazan Ayı’nın son merhalesine geldiğimiz şu günlerde ahirete irtihal etmiş tüm vatandaşlarımıza, şehitlerimize Cenabı Allah’tan rahmet diliyor, Şanlı Şehrimiz Şanlıurfa’nın her türlü afattan her türlü musibetten korumasını Allahtan niyaz ediyorum.

 

 

Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın mübarek Kadir Gecesini kutluyor en kalbi duygularımla selamlarımı iletiyorum. Dedi

Kaynak: Editör: urfasiyaset
Etiketler: ŞASGED,, Kadir, Gecesi, Dolayısıyla, Mesaj, Yayımladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı