takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Haber Detayı
04 Haziran 2022 - Cumartesi 17:04
 
Şanlıurfa Büyükşehir'in İlçelere Yatırımlar Devam Ediyor
URFA Haberi
Şanlıurfa Büyükşehir'in İlçelere Yatırımlar Devam Ediyor

Şanlıurfa Büyükşehir'in Birecik İlçesinin  Yatırımları Devam Ediyor.

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Birecik ilçesinde bulunan Mezbaha binasında iyileştirme ve yenileme çalışması başlattı. Son teknolojik cihazlarla donatılacak olan binada sağlıklı ve hijyenik ortamda kesim yapılacak.

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Koordinasyonun mevcut mezbahada yenileme çalışması başlattı.

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Birecik mezbahasında zemin güçlendirme çalışmasını sürdüren ekipler, binanın işlevselliğini yitiren ekipmanları modern teknik ekipmanlarla değiştiriyor, İdari bölümün seramik, Asma tavan çelik çalışmalarının da yapıldığı mezbahasında ayrıca padok dolgusu yapılıyor.

 

 

Mezbahada soğuk hava depoları ve sakatat soğuk hava depoları onarılarak tekrardan hizmete sunulacak. Birecik Mezbahasında teknolojik ve hijyenik ortamda kesim işlemleri gerçekleştirilecek.

Kaynak: Editör: urfasiyaset
Etiketler: Şanlıurfa, Büyükşehir'in, İlçelere, Yatırımlar, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı