takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Haber Detayı
06 Eylül 2022 - Salı 15:53
 
ŞANLIURFA EMPATİ İÇİN PEDAL ÇEVİRDİ
URFA Haberi
ŞANLIURFA EMPATİ İÇİN PEDAL ÇEVİRDİ

Dünya Empati Haftası etkinliklerinde Şanlıurfa Kent Konseyi ve Emfader Derneğinin organize ettiği Bisiklet turu ile farkındalık yapılarak kutlandı.

 

Empati Toplumsal Duyarlılık ve Farkındalık Derneği kısa adı EMFADER

Türkiye’de ilk defa 2021 yılında 2 Eylülü Dünya Empati günü olarak ilan edip her yıl 2-6 Eylül arasında Empati elçileri ile çeşitli etkinlikler düzenleyerek kutluyor 2-6 Eylül arasında Türkiye’nin birçok ilinde Empati elçileri tarafından kutlanıyor.

 

‘5 Eylül Tarihinde, Şanlıurfa Empati için Pedal Çeviriyor’ Sloganı ile Şanlıurfa’da Bisiklet turu ile pedal çevrilerek kutlandı.

 

Yapılan etkinlikte, Emfader Derneğinin Onursal Başkanı, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali CEVHERİ, Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanı, Adil SARAÇ, Emfader Yönetim Kurulu Üyesi,Haluk Murat ÖZAKINCI,Urbit Bisiklet Spor Kulübü Başkanı,Mehmet ASLAN ve  Üyeleri,Urfasiklet Spor Kulübü Başkanı,Muhammed KAPLAN ve Üyeleri ile vatandaşlar ve  Emfati iyilik elçileri katıldılar.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör: urfasiyaset
Etiketler: ŞANLIURFA, EMPATİ, İÇİN, PEDAL, ÇEVİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı