takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Haber Detayı
29 Mart 2022 - Salı 12:33
 
Hayal Avcıları iş Başında!
ASAYİŞ Haberi
Hayal Avcıları iş Başında!

Cesur Özel Güvenlik Şirketi dolandırıcılara karşı vatandaşı uyarıyor.

Cesur Özel Güvenlik Şirketi, Hizmet sektöründe 2006 yılından beri Şanlıurfa merkez ve ilçeleri başta olmak üzere Türkiye’de birçok ilde özel güvenlik hizmetini Resmi anlamda Prensipleri, vizyonu ve misyonuna uygun belirli kurallar çerçevesinde faaliyetlerini sürdürerek devam etmektedir. sosyo ekonomik ve artan işsizlikten dolayı iş imkânı bulabilme ümidi ile çabalayan vatandaşlar dolandırıcıların hedefi haline gelmeye başladığını sık sık bize gelen müracaatlardan duymaya başladık.

 

Dolandırıcılar hız kesmiyor her geçen gün farklı dolandırıcılık yöntemleriyle kendilerini göstermeye başlayan sahtekarlar..

 

Özel güvenlik kimliğine sahip kişilere iş bulduğunu söyleyerek buluşma yeri olarak genellikle cafe ve parklarda görüşmeyi tercih eden dolandırıcılar görüşme yaptıktan sonra kontenjanımız sınırlı sayıdadır acele etmemiz gerekiyor gibi sözlerle iş görüşmesine gelenleri etkileyip taleplerini bildirip dolandırıyorlar. Firmamıza, iş başvurusu için telefon açan bir vatandaş beni işe alacaktınız sizden haber bekliyorum. Henüz aramadınız demesi üzerine konuyu tam kendisinden öğrenmek için iş yerimize davet ederek durumu bize anlatmasını istedik durumu anlatınca kendisinin dolandırıldığını anladık.

 

  

Cesur Özel Güvenlik Şirketinin ismini kullanan şahıslara itibar etmemelerini şirketimize iş müracaatları ve iş alımlarını da kendi ofisimizde şahsen müracaat eden vatandaşlardan alınmaktadır.

gelen iş müracaatları firmamızın, İnsan Kaynakları ve Genel koordinatörlüğü tarafından müracaat formu ve CV leri alınıp ön görüşme yapıldıktan sonra değerlendirme için bekletilip. Uygun projelerde değerlendirilmeleri sağlanılıyor.Şirketimiz hiçbir şekilde gelen müracaatlara iş vaadi verilmemekle beraber asla bir talepte bulunmaz.!!

Cesur Özel Güvenlik şirketi olarak çok sık karşılaştığımız konuların başında sosyal medya geliyor dolandırıcıların çok sık yaptığı Sosyal medyadan firma unvanlarını,isimlerini, logo’larını kopyala yapıştır yaparak kendilerini, Cesur Özel Güvenlik Şirket yetkilisi olarak tanıtıp

 

Özel Güvenlik kimlik kartları mevcut olan, bay/bayan eleman aranıyor gibi çeşitli bahanelerle kandıran özelikle bayan elamanları tacize kadar yeltenen sahtekârlara sakın inanmayın bu tarz dolandırıcılık vakalarında oluşacak zarar ve benzeri durumlardan şirketimiz mesul değildir.

 

Cesur Özel Güvenlik Şirketi Yönetimi olarak Şunları söylememizde fayda görüyoruz;

Biz bu tür dolandırıcılara vatandaşlarımızın inanmamasını para ve benzeri şeyler teklif eden kimseleri hangi firma ve Kurum adına istiyorlarsa o firma ve Kurumla irtibat kurmalarını veya savcılığa suç duyurusunda bulunmalarını, başvurmalarını tavsiye ediyoruz.

 

Özel güvenlik ve Hizmet sektöründe iş arayanların kendini CESUR KORUMA VE ÖZEL GÜVENLİK Şirket yetkilisi olarak tanıtan ve iş vaadinde bulunan dolandırıcılara karşı duyarlı olması açısından şirketimizin,

(0 414) 315 48 71 numaralı santral telefonunu mutlaka aramaları ve yetkililerle koordine etmeleri gerektiğini belirtmek istiyoruz..

 

Aksi takdirde emekleri, göz nurları heba olup gidecektir. Ne kendileri üzülsünler ne de biz duyunca üzülelim.

 

Cesur Koruma ve Özel Güvenlik Hiz.Ltd.Şti.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur…

 

 

Kaynak: Editör: urfasiyaset
Etiketler: Hayal, Avcıları, iş, Başında!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı