takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Haber Detayı
15 Haziran 2022 - Çarşamba 17:51
 
DENİZ YILDIZI TİYATRO OYUNU SEYİRCİYLE BULUŞTU
URFA Haberi
DENİZ YILDIZI TİYATRO OYUNU SEYİRCİYLE BULUŞTU

Mavi Kent Topluluğu Tiyatro ekibi Faruk Bardakçı yönetiminde ‘Deniz Yıldızı’ adlı tiyatro oyunu Kemalettin GAZEZOĞLU kültür merkezinde Gençlerin katılımıyla seyircisiyle buluştu.

 

 

Şanlıurfa Kent Konseyi Kültür ve Turizm Çalışma Grubu ile Urfa Bisiklet Topluluğu kısa adı URBİT’in ortaklaşa hazırladığı ve uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele amaçlı ‘’ Deniz Yıldızı’’ adlı eser Düşündürdü ve duygulandırdı.

 

 

Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanı Adil SARAÇ,oyun sonunda bir kısa konuşma yaptı konuşmasında, Mavi Kent Topluluğu Tiyatro ekibi Faruk Bardakçı yönetimindeki eseri  ekibini tebrik ederek Gençlerimizin uyuşturucu bağımlılığıyla mücadelesinde sahada olacağız  diye belirterek Mavi Sanat Topluluğuna sergiledikleri anlamlı eser için Teşekkür etti.

 

 

Tiyatro oyununu izlemeye gelen Şanlıurfa Yeşilay Şube Başkanı Aziz Çiftçi söz alarak, Bağımlılıkla Mücadele Rehabilitasyon Merkezi (YEDAM) hakkında bilgi vererek Yeşilay Gönüllü Profesyonel olarak hareket ediyoruz Birimlerimizde, Psikoloğ ve yöneticilerimiz var çevrenizde bağımlı olan vatandaşların bağımlılıkla mücadelesinde kapımız  herkese açık uyuşturucu madde dışında topluma zararlı olan, Kumar,İçki,Siğara ve zararlı  Bilgisayar Oyunlarının Bağımlarıyla ilgili merkezimizden randevu talep edebilirisiniz. Dedi.

 

 

Deniz Yıldızı ’ adlı Tiyatro oyununu izlemeye gelenler arasında, Şanlıurfa Kent Konseyi  Kültür ve Turizm Çalışma Grubu Koordinatörü, H.Murat ÖZAKINCI,Urfa Bisiklet Topluluğu kısa adı URBİT Başkanı, Mehmet ASLAN, Urbit üyeleri,Şanlıurfa Yeşilay Şubesinin üyeleri,Öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla son buldu.

 

Kaynak: Editör: urfasiyaset
Etiketler: DENİZ, YILDIZI, TİYATRO, OYUNU, SEYİRCİYLE, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı