takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Haber Detayı
20 Eylül 2022 - Salı 16:46
 
Büyükşehir’den Akçakale’ye Kesintisiz Ve Sağlıklı İçme Suyu
URFA Haberi
Büyükşehir’den Akçakale’ye Kesintisiz Ve Sağlıklı İçme Suyu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin BEYAZGÜL’ün üzerinde önemle durduğu alt yapı çalışmalarından olan içme suyu projelerinin bir yenisi ’de de Akçakale ilçesinde aralıksız sürüyor.

Akaçakle ilçesinde başlatılan 170 km’lik içme suyu şebeke projesi hız kesmeden devam ediyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Akçakale İlçesi için başlattığı 170 km’lik içme suyu şebeke projesi hız kesmeden devam ediyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün üzerinde önemle durduğu alt yapı çalışmalarından olan içme suyu projelerinin bir yenisi de Akçakale ilçesinde aralıksız sürüyor.

 

KESİNTİSİZ VE SAĞLIKLI İÇME SUYU

Şanlıurfa’nın 100 yıllık altyapı sorunlarına kalıcı çözümler üretmek adına çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Akçakale İlçesi içme suyu şebeke projesi için 170 km’lik hat döşemesi ve 4 bin metreküplük içme suyu deposu için çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ediyor.

 

Akçakale ilçesinde uzun yıllardır yaşanan içme suyu eksikliğini gidermek için çalışma başlatarak vatandaşların sağlıklı ve kesintisiz içme suyu ihtiyacı için Şanlıurfa’nın her noktasında eşit bir şeklide hizmet götüren ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ekipleri ilçenin tamamını kapsayacak olan hat döşeme çalışmalarını kısa sürede bitirmeyi planlıyor.

 

 

İLÇE HALKINDAN BAŞKAN BEYAZGÜLE TEŞEKKÜR

Kentin altyapı ihtiyacına yönelik çözüm üretmeye devam eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Akçakale ilçesinde aralıksız sürdürdüğü içme suyu şebeke projesi için ilçe sakinleri yapılan hizmetlerden ötürü Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkürlerini ettiler.

Kaynak: Editör: urfasiyaset
Etiketler: Büyükşehir’den, Akçakale’ye, Kesintisiz, Ve, Sağlıklı, İçme, Suyu,
Yorumlar
Haber Yazılımı