takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al
Haber Detayı
03 Ekim 2022 - Pazartesi 13:53
 
Birimiz olmasak bir yanımız eksik kalır
URFA Haberi
Birimiz olmasak bir yanımız eksik kalır

Her yıl Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde düzenlenen Siverek Lisesinden Mezun olanların,7-8-9 Ekim de Siverek ilçesinde bir araya gelerek Çeşitli etkinlikler yapılarak kutlanıyor.

 

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Liselilerin buluşması görkemli geçmesi için kollar sıvandı Tertip komitesi etkinlik öncesi STK temsilcileriyle bir araya gelerek 7-8-9 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek etkinlik için  bir araya gelen Siverek Liseliler Grubu bu seneki etkinlikler için  çalışmalara başladı.

 

 

Her yıl düzenli olarak 7-8-9 Ekim Siverek Liseliler Grubunun bir araya gelip çeşitli etkinliklerle festival havasında birlikteliklerini pekiştiren Siverek Lisesi mezunları, geleneksel buluşmalarına günler kala daha güçlü bir katılım ve birlikte hareket etme adına Siverek’te STK’larla bir ara gelmeye devam ediyor.

 

 

Liseliler gurubu Siverek tertip komitesi üyeleri, etkinlik öncesi Siverek’i İl Yapma ve Kalkındırma Derneğinde (SİVİL DER) diğer STK temsilcileriyle bir araya gelerek çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

 

 

Toplantıya katılan Siverek Belediye Başkan Yardımcısı Ali GELENER, belediye olarak yapılacak 7-8-9 Ekim buluşmalarına Siverek Belediyesi olarak destek sağlayacaklarını belirtti.

 

Siverek tertip komitesi üyesi Hasan KONGÜL, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Siverek STK’larla yaptığımız toplantı verimli oldu. SİVİL DER’deki toplantıya Gıda Maddeleri Odası, Teraziler Odası Engelliler Derneği ve Sporcular Derneği başkanları katıldı. Buradan tüm aydınlara ve diğer sivil toplum kuruluşlarımıza Siverek halkına çağırıda bulunuyorum.''Birimiz olmasak bir yanımız eksik kalır,'' tüm halkımızı etkinliklere katılmaya davet ediyorum.

 

 

SİVİL DER Başkanı Ayhan Ekinci de Siverek liseliler komitesine ev sahipliği yaptıkları için mutlu olduklarını ve 7-8-9 Ekim buluşmalarına SİVİLDER olarak katkı sunacaklarını söyledi.

 

Liseliler gurubu Siverek tertip komitesi  açıklamalarında; Toplumsal dayanışmayı sağlama adına, 7-8-9 Ekim buluşmalarına Siverek Lisesinden mezun olan Türkiye’nin farklı şehirlerinde yaşayanlar, Yurt dışında yaşayanların her yıl olduğu gibi bu yılda katılacağı Siverekli, İş insanları, Bürokratlar Şairler ,yazarlar ve Sanatçıların katılacağı etkinliklerin festival havasında kutlanacağını Etkinliğimize tüm halkımız davetlidir dedi.

Kaynak: Editör: urfasiyaset
Etiketler: Birimiz, olmasak, bir, yanımız, eksik, kalır,
Yorumlar
Haber Yazılımı